Nabitý září - LT, UL a okolí

52 nepřečtených
  • matra

    Tohle je jen lehké upozornění (sám bych na to nepřišel, ale midlander se chce podle všeho zúčastnit všeho, tak to teď vim), že se nám to tu krapet nahromadilo: tuto sobotu výjezd/sjezd Krojcberk, tejden na to v neděli klasika Střekov-Němčí a poslední sobotu uphill Lovoš. Každopádně jedna sobota/neděle zůstává volná. Opravte mě, esli se mejlim.

    0 0
    • MARIN  

      Daleko to neni ani na Nove Mesto (Teplice) v sobotu 11.9. – Krusnohorsky maraton 42km 19.9.Ceska Kamenice XC, finale Pekla Severu 25.9. DĚČÍNSKÝ MARATON V neděli 26. zaří se koná v Kytlicích u České Kamenice již III. ročník crossového duatlonu (5 km běh – 19 km MTB – 3 km běh).
      :)

      0 0
      • McBlacky  

        kde se dá sehnat nějaký info o tom duatlonu a jezdí se jich po ČR víc? dik

        0 0
      • elfugno  

        Možná už to někdo zmínil, ale 4.září se koná v Mikulově u Teplic další ročník Bouřňákmana – běh, paraglide, MTB.To jen pro info.

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • Seppy  

      a nekona se taky naka akce na dh dirt 4× nebo neco podobnyho??? sami marathony, to by me zabilo:))

      0 0
      • RUMcajs  

        Tak pojeď na ten Lovoš. Dolůůů je to sešup a je tam i taková menší FR pasáž + staré zámecké schody. U potoka pak možný nácvik bunny hopů přes děcka a psiska :-)))

        0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
    • MARIN  

      Da nekdo odkaz nebo primo info o akcich Krojcberk (asi LT ale nejsem si jistej:) Strekov-Nemci Lovos

      Diky

      0 0
      • Hadilow  

        podívej se na www.kreuzberg.cz a tam najdeš vše potřebné. Je to v Litoměřicích a start je ve 13:00 od rybníka v Pokraticích tam, kde je starý mlýn. Místňáci Ti rádi ukáží. Tra? je docela v pohodě. Začátek je mírný kopec cestičkou podél potoka, asfalt skrz Skalici a za Skalicí najedeš do lesa na širokou šotolinu a tam tě čeká nejhorší místo časovky – 18% stojka dlouhá cca 150 metrů. Potom opět pohodový kopeček a před cílem opět cca 150 m finální výšlap. Včera večer jsem po třech týdnech po bouraččce na bajku na něj opět sedl a rozhodl jsem si projet tra? časovky. Během roku tam nikoho nepotkám a včera tam bylo jak na Václaváku :-))) Potkal jsem asi osm bajkerů na těch pěti kilometrech. Dobrý byl, že dva tam nacvičovali druho disciplínu – downhill a měl jsem co dělat, abych se klidil ke straně. Jinak výkon bída, klíční kost bolí a svaly se za tři týdny změnily v bláto a plíce v prázdné vaky :-))))

        0 0
        • MARIN  

          posledni dobou(mecic) jsem toho taky moc nenajezdil tak snad se do LT vypravim ale jelikoz pojedu po ose 50+50km zalezi na pocasi

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
      •  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován.
        0 0
      • PietroUL  

        Časovka MTB – běh neděle 12.září, 14.00 hodin

        ÚSTECKÁ KONDIČNÍ TRASA ZLATÁ JÍZDA

        start u restaurace Pod hradem

        13.30 start 1.závodníka kategorie handicapovaných sportovců 14.00 start 1.závodníka MTB 14.00 start 1.závodníka v běhu

        char.tratí Terén, asfalt, lesní cesty, délka trati 8070 m, převýšení 427 m

        přihlášky Na adrese Sport Agency, nebo na místě do 30 min před začátkem závodu.

        prezentace V místě startu, nejpozději 30 min před startem závodu.

        Slavnostní vyhlášení se uskuteční v prostoru startu cca 60 min po dojetí posledního závodníka

        tech.zabez. Sport Agency, s.r.o. 400 11 Ústí nad Labem, Na Vyhlídce 11, tel. fax 047 277 31 46, mobil 0602 281 737, e-mail: z.kubec@sportagency.cz

        zvl.ustanov. Závody se uskuteční za všech klimatických podmínek, všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel nepřebírá za žádného účastníka zodpovědnost za jakékoli újmy na zdraví a majetku.

        startují Žáci (žákyně) až junioři (juniorky), muži, muži na 40 let, muži nad 50 let, muži nad 60 let, ženy. Samostatně kategorie handicapovaných sportovců.

        startovné Muži, ženy 50 Kč, junioři 30,– Kč, ostatní 10,– Kč, před začátkem závodu

        • handicapovaní bez startovného.

        ceny Věcné u vyhlášených kategorií, po vyhlášení výsledků losování o další ceny

        výsledky od 14.9.2004 na internetové adrese www.sportagency.cz

        Partneři: Rádio NORTH MUSIC, ZLATOPRAMEN, Město Ústí nad Labem, Ústecký deník

        0 0
        • PietroUL  

          Omylem jsem z propozic smazal, že jsou k časovce Střekov – Němčí.

          0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.