• Benny Pce

    Ahojky! Jaký je ten závod? Pojedu ho prvně.Díky všem za názory.

    0 0
    • lazybiker  

      jedu taky prvne :) Uz se tesim. (Jestli PCE = Pardubice, tak sem taky z PCE)

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Benny má Pardubice i v profilu. Jo, a z Pardubic z BF jedeme tedy minimálně tři. :-) Beru to jako hezkou projížďku po občerstvovačkách, kdy nemusím šátrat po mapě a plánovat trasu. No, a za rok, za dva možná začnu „závodit“.

        Trutnováci a z okolí> bude tra? hodně promáčená, bahnitá? Nevím jestli obout Z-Maxe nebo Z-Maxe. :-)

        0 0
        • lazybiker  

          nj… kdyz me to napadlo hned jak sem dal Pridat :(

          0 0
        • Fana.A  

          Má pršet tak si tam nějakej vzorek dej,ale jestli máš výběr jenom mezi Z-Maxem a Z-Maxem tak to je asi jedno.P.S.Trut­novák.

          0 0
    • kankrlicek  

      Tak jak se vám jelo? Byl jsem tam poprvé a bylo to moc príma. Kámoš mi sice dal 3 minuty, ale jednomu známému tlučhubovi o generaci mladšímu jsem dal 3 minuty, takže nakonec spokojenost :) Dokonce jsem poprvé za svůj bikový život předjel i Lídu Damkovou, ale moc to není k chválení, protože včera byla na pohotovosti se zubem a pak 3 hoďky se trápila. Dle jejích slov ji to moc nejelo :)

      0 0
      • Meesha  

        ja sem videl moratku s Rohloffem a rikal sem si jestli to nejsi ty!

        Pro me to bylo trapeni od zacatku do konce. Naposed sem na kole sedel pred 14 dny. Pripadalo mi, ze od toho vybehu to bylo jen dokopce! Sjezdy nezazivny a po asfaltu. Libil se mi ten konec. Trochu vzpružení bylo asi pul druhyho kola se Sfingou, kterej se ocividne nudil a tak kecal o jidle, holkach a tak :-D Ja mel ale co delat abych uvisel. Pak mi spad retez a odjeli mi. Nakonec tusim nejak 148. celkove a cas kolem 2:12

        0 0
        • sfinga  

          Já se nenudil, jen mi to vůbec nejelo, tak sem si to náramně užíval. Po prvních 15 km mi přestali jet nohy, tak sem počkal na kámoše a jeli jsme spolu. Taky mu to moc nejelo, ale myslím, že nás bylo víc :-) Jinak poprvé sem si taky užil občerstvovačky, paráda. Koláčky, bynány, jablíčka prostě perfektní. Organizase taky good :-) PS: měl si říct, že si to ty, Já tě viděl poprvé :-)

          0 0
        • kankrlicek  

          Jestli tam nebyl ještě někdo s podobným vybavením, tak jsem to byl zcela jistě já. Dres Lucky Bike. A kdyby mi to vždycky nejelo tak, jako tobě, to bych měl jedno rameno asi o 10 cm níž, jak bych se do něj furt mlátil :)

          0 0
      • kámen úrazu1  

        Mizerně. Druhý okruh jsem 15 km po průjezdu Trutnovem přemýšlela, jestli zvracet nebo ne. Podezírám jon?ák, že mně nesedl. A děkuju jednomu hradeckýmu bikerovi, který BF občas čte za půjčení kapesníků. Plus dlašímu bikerovi na trati a pořadatelům na občerstvovačce. Holt mně dvoje vlastní balení nestačila. :-) Ale počasí vyšlo pěkně. A kochání bylo nádherné, takovou krásnou přírodu bych brala hned za humny. Tož za rok zase. :-)A tentokrát snad bez chřipky.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • kámen úrazu1  

        Jo, a nevíte někdo, co se stalo klukovi, který spadl v asfaltovým sjezdu na začátku druhého kola? Když jsem projížděla kolem, ležel na boku na zemi, nehýbal se, měl šíleně bolestivý výraz a věnovali se mu zdravotníci. A prý někoho odvezli do nemocnice, tož to byl asi on. :-(( Snad to nebylo nic vážnýho a je tam jen na pozorování. Přeju brzké uzdravení.

        0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • petebike  

        moc krasnej zavod, nadherna trat, pocasko taky super, no i kdyz mohlo by byt teplejs…jinak par fotek nafotil beeda a jsou na www.petebike.com

        0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.